Online rezervace

Webové stránky jsou pro Vás nejdůležitějším prodejním kanálem. Pokud Vám mají přinést užitek a znásobit zisk, měly by obsahovat kvalitní rezervační formulář. Jedině tak budou moci hosté rezervovat Vaše ubytování online 24 hodin denně. 

Náš systém zobrazuje informace o Vašem ubytování, ceny a dostupnost jednotlivých pokojů a umožňuje Vašim klientům odeslat online rezervaci. Veškeré změny, které v systému provedete, se okamžitě projeví na vašich webových stránkách. Data jsou také automaticky synchronizována s partnerskými weby a odesílána do dalších distribučních kanálů.

Všechny webové stránky, které vytváříme, jsou responzivní. Fungují na všech typech moderních zařízení (PC, tablety, mobily), a to včetně online rezervace. Klienti tak mohou bez problémů rezervovat Váš pokoj i přes mobil nebo tablet.

 

Obsazenost pokojů

Aktualizace obsazenosti Vašeho ubytování je rychlá a velmi jednoduchá. Můžete vytvořit libovolné množství vysokých/nízkých/středních sezón, doplnit k nim ceníky pro jednotlivé pokoje, speciální příplatky, slevy atd. Vše editujete v přehledném kalendáři.

Pokud klient odešle z Vašeho webu (nebo z partnerských webů) online rezervaci, systém automaticky odečte rezervované pokoje a obsazenost přepočítá.
 

Sezóny a ceníky

Podle potřeby můžete podrobněji definovat vlastnosti pobytů v rámci sezóny. Zejména u hlavních sezón oceníte možnost určit minimální počet dnů pobytu a případné příplatky za kratší pobyty (částkou, procentem). Pro delší pobyty je naopak možné definovat různé typy slev. Nastavit můžete i pravidelné nástupní či odjezdové dny (např. sobota - sobota, čtvrtek - neděle, apod.).

 

Správa rezervací

Všechny rezervace uskutečněné přes webové stránky i stránky partnerů se archivují ve Vaší administraci, kde s nimi můžete dále pracovat. Samozřejmostí je možnost doplnění informací o klientovi a účastnících pobytu, sledování stavu rezervace a historie změn, ukládání dokumentů pro klienta, evidence plateb, možnost vyhledávání a filtrace v rezervacích a další.
 

Distribuční kanály

Informace o Vašem ubytování včetně online rezervace se objeví i na řadě webů našich českých partnerů (např. Cestování.cz). Budou-li na těchto webech návštěvníci vyhledávat dovolenou, uvidí Vaše ubytování mezi prvními výsledky vyhledávání a mohou rezervovat. Veškeré popisy, fotky, obsazenost i ceny pokojů se aktualizují automaticky při jakékoli změně.